LIGHT MEN
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.
חיפוש

Display results as :

Rechercher חיפוש מתקדם

Latest topics
» סטטוס קרב מול BOS
לקראת הטופ-10 . הודעת שרשרת מה-16.1.2010 EmptySun Feb 28, 2010 8:24 am על ידי Conquistador

» קרב יחיד של ירין מול BLACK מברית OOK
לקראת הטופ-10 . הודעת שרשרת מה-16.1.2010 EmptyFri Feb 12, 2010 12:00 am על ידי The Architect

» לקראת הטופ-10 . הודעת שרשרת מה-16.1.2010
לקראת הטופ-10 . הודעת שרשרת מה-16.1.2010 EmptySun Jan 17, 2010 7:39 pm על ידי The Architect

» חוזה תרבות
לקראת הטופ-10 . הודעת שרשרת מה-16.1.2010 EmptyThu Jan 14, 2010 8:52 am על ידי mbm

» 2 חוזי תרבות לכל המעוניין
לקראת הטופ-10 . הודעת שרשרת מה-16.1.2010 EmptyWed Jan 13, 2010 4:54 pm על ידי zarbob

» חברי ברית WAB המדורגים בטופ 100 - 31.12.2009
לקראת הטופ-10 . הודעת שרשרת מה-16.1.2010 EmptySun Jan 03, 2010 10:22 pm על ידי rgm

» עידכון סטטוס - מוזיאון מלא ב-77 חוזי תרבות
לקראת הטופ-10 . הודעת שרשרת מה-16.1.2010 EmptyTue Dec 29, 2009 1:21 am על ידי The Architect

» מקום ראשון התפנה והשני בדרך
לקראת הטופ-10 . הודעת שרשרת מה-16.1.2010 EmptySun Dec 27, 2009 12:15 pm על ידי dudi1969

» החלפת חוזי תרבות
לקראת הטופ-10 . הודעת שרשרת מה-16.1.2010 EmptyFri Dec 25, 2009 8:43 am על ידי rgm

Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search

לקראת הטופ-10 . הודעת שרשרת מה-16.1.2010

Go down

לקראת הטופ-10 . הודעת שרשרת מה-16.1.2010 Empty לקראת הטופ-10 . הודעת שרשרת מה-16.1.2010

הודעה  The Architect Sun Jan 17, 2010 7:39 pm

לכל החברים שלום

בעקבות מספר תקיפות אחרונות על הברית החלטתי לעשות כמה שינויים

המטרה היא ליצור ברית קשוחה יותר עם כוח הרתעה רב יותר.
בקרוב כנראה, ניכנס לעשיריה הראשונה בדרוג הבריתות, ונצטרך לעשות התאמות כדי להיות ראויים לכך.
בניגוד לבריתות אזוריות, אנחנו ברית עולמית שתקבל כל חבר שעומד בדרישות ושיש לו רצון וכוונה לקחת חלק בפעילות הברית למען ההתקדמות המשותפת של החברים.
אבל זה גם אומר שהשליטה והתאום קשים יותר.

למי שלא הבין - מטרת הברית היא ליצור כח שיותר חזק מסכום כל חלקיו
כולם בברית שווים! בעלי התפקידים הם מתנדבים שמוכנים ויכולים לעשות קצת יותר.

שימו לב! מעתה ההוראות יהיו קשוחות יותר.
מי שלא ימלא אותן לא יהיה בברית !
זיכרו! הכל למען סדר ואירגון טוב יותר ולמען יעילות במצבי לחימה

כל בקשה והוראה שלי או של הגנרל יהיו חיבות להתבצע!
אנחנו מצידנו נהיה הוגנים ולא נדרוש מהחברים דברים שאין ביכולתם לבצע.

לראשי הצוותים יש תפקיד חשוב ביותר - הם מיני-גנרל-מנהיג בצוות שלהם ומטרתם העיקרית היא לדאוג לחברי הצוות שלהם.
ראש הצוות הוא קודם כל חבר של בני הצוות אבל הוא גם זה שאחראי לארגן אותם ולדאוג להם.
ראש צוות שינצל את הסמכות שלו לרעה יודח מהתפקיד.
(אם מישהו מרגיש שראש הצוות שלו פועל לא כראוי הוא מוזמן לפנות אלי ולהסביר לי את הבעיה - זה לגיטימי.
אם למישהו יש הערות לי או לגנרל אתם מוזמנים לכתוב לנו - זו ברית דמוקרטית! )

דבר נוסף- שחקנים שלא יכולים להגן על עצמם באופן בסיסי. לא יהיו בברית!
אני מתכוון לשחקנים שקל מידי לבזוז אותם
(אני לא אחזור פה על ההסברים של הגנרל לגבי החשיבות של חומה ומקום מחבוא ועל ההמנעות מצבירת משאבים-מי שלא הבין את זה עדין מקומו לא איתנו)

לסיכום:
כולנו חברים כאן, אך יחד עם זאת, כולם חיבים למלא אחר הפקודות והבקשות של המנהיג, הגנרל, המזכיר וראשי הצוותים!

לדוגמא:
אם יש קרב מסוים ושחקן כלשהו מקבל הוראה לשלוח כמות מסוימת של חיילים להגנה על עיר כלשהי - הוא חיב לעשות את זה! אם הוא נתבקש לקחת חלק בקרב התקפה לצד חברים נוספים הוא חיב לשלוח כוחות! וכך הלאה...
(גם עזרה במשאבים לשחקנים שלקחו חלק בקרבות של הברית - אפילו אם אתם במרחק רב מאוד מהם בגלל זה אנחנו מחזיקים הרבה ספינות סחר.)

ככה זה עובד בכל הבריתות הרציניות. מי שחושב שזה קשה מידי לא חיב להיות פה.
אני עדיין לא אקבע זמן מינימום למענה על הודעות ופקודות. אני סומך על כולכם שתעשו את כל המאמץ שאתם יכולים.
יש כאן חבורה של אנשים מצויינים.
הברית עמדה עד עכשיו בכל האתגרים שעמדו בפניה.
עכשיו מתחילים זמנים חדשים! זמנים של ווינריות
וכדי לנצח ולהצליח ברמות הגבוהות צריך תאום. תאום דורש משמעת ועבודת צוות.

יחד ננצח ונתקדם!

שלכם
המנהיג
The Architect
The Architect

מספר הודעות : 32
Registration date : 13.12.08

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה